Srebrny Żagiel Optimista

Termin: 31.07 – 02.08.2020r. Kiekrz

ZGLOSZENIA ONLINE
Organizator

Srebrny Żagiel Optimista

W dniach od 31 lipca do 2 sierpnia bieżącego roku Jacht Klub Wielkopolski w Poznaniu organizuje kolejną edycję regat pod nazwą: SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA.
Regaty te, to najdłużej organizowana impreza dla najmłodszych żeglarzy w Polsce, która cieszy się zawsze olbrzymią popularnością wśród zawodników OPTIMISTA. OPTIMIST to przygotowawcza, jednoosobowa klasa dla dzieci do 15 roku życia, w Polsce na tej najbardziej rozpowszechnionej klasie pływa ponad 1000 młodych adeptów żeglarstwa, jest to klasa międzynarodowa, organizowane są coroczne Mistrzostwa Świata i Europy w tej klasie. Warto zaznaczyć, że wszyscy znani żeglarze światowi i polscy zawsze swoją żeglowanie rozpoczynali od OPTIMISTA. SREBRNY ŻAGIEL OPTIMISTA, to również dla wielu pierwszy krok w uprawianiu żeglarstwa, stąd organizator przywiązuje szczególną wagę do nagradzania wszystkich uczestników regat, jak i przeprowadzania imprez towarzyszących mających na celu integrację zawodników.

S P O N S O R Z Y I P A R T N E R Z Y

Wyniki online
WYNIKI
SailingNet
ZOBACZ
Aktualności
AKTUALNOŚCI
SailingNet
ZOBACZ Tablica KS i ZP Tracking GPS (OPP A)
Aktualności
LISTY / GRUPY
SailingNet
Lista startowa Grupy

Lista uczestników

Poniżej przedstawiamy liste uczetników regat

Wyślij zgłoszenie:

Only sailors from POLAND

Team leader / Kierownik ekipy

I comply to the obligations that result from The Racing Rules of Sailing , especially Rule 4 Part 1.
Przyjmuję zobowiązania wynikające z przepisów określonych w Przepisach Regatowych Żeglarstwa (The Racing Rules of Sailing), a w szczególności Przepis 4 Części 1.

Liczba zawodników (33)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
28.07.2020 POL 907 Milena Siczek
15
Uks Żegluj Lublin
28.07.2020 POL 1939 Tomasz Zadora
13
Uks Żegluj Lublin
28.07.2020 POL 2 Lidia Łukasik
13
Uks Żegluj Lublin
27.07.2020 POL 2068 Kacper Bąk
15
KŻ Horn Kraków
27.07.2020 POL 33 Jakub Kuraś
13
KŻ Horn Kraków
24.07.2020 POL 124 Maksymilian Koschel
13
JKW Poznań
22.07.2020 CZE 714 Matyas Dymak
15
YC Vysoke Myto
20.07.2020 POL 24 Anna Chomont
15
UKS Barnim Goleniów
20.07.2020 POL 1960 Miłosz Samek
15
Centrum Żeglarskie Szczecin
19.07.2020 POL 1586 Andrzej Grochal
-
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 1902 Mateusz Kolba
14
KN Lider Kraków
19.07.2020 POL 111 Jakub Lipowski
13
KN Lider Kraków
15.07.2020 POL 2019 Danuta Grudzień
14
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski
15.07.2020 POL 1713 Jakub Jaworski
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
14.07.2020 POL 1576 Alicja Przybyłek
15
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1574 Zofia Pospieszna
13
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1272 Mikołaj Mataczyński
12
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1427 Anna Gąsiorek
13
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 400 Daniel Śmiałowski
13
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 402 Alan Kurzawa
12
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1538 Nela Kasprzyk
12
PKM LOK Poznań
10.07.2020 POL 2025 Jakub Wegiera
14
UKS Sindbad Legionowo
09.07.2020 POL 2110 Konrad Kunc
14
YK Stal Gdynia
08.07.2020 POL 1917 Filip Marjański
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 2043 Lila Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
05.07.2020 POL 1965 Karol Rusin
14
KW LOK Garland Gliwice
01.07.2020 CZE 809 Kristýna Flosmanová
14
TJ Jiskra třeboň
01.07.2020 POL 2101 Stanisław Cholewicki
13
JKW Poznań
01.07.2020 POL 1728 Jan Kamieński
14
JKW Poznań
01.07.2020 POL 3553 Stanisław Wojda
14
JKW Poznań
01.07.2020 POL 1547 Andrzej Nycz
14
JKW Poznań
01.07.2020 POL 1492 Paweł Romanowicz
15
JKW Poznań
01.07.2020 POL 2142 Zuzanna Borucka
13
JKW Poznań
19.07.2020 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak
13
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 1017 Filip Nowosad
12
KN Lider Kraków
15.07.2020 POL 1494 Kacper Kostarz
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
08.07.2020 POL 2042 Tymon Sochaj
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 1827 Ewa Lewandowska
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 1921 Jan Marjański
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 1979 Hubert Nowicki
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
01.07.2020 POL 1739 Szymon Rossa
14
JKW Poznań
30.06.2020 POL 1460 Adam Cwojdziński
14
ŻMKS Poznań

Liczba zawodników (239)

Data Nr na żaglu Imie i Nazwisko Wiek Klub
31.07.2020 POL 191 Hubert Staroń
12
KŻ Horn Kraków
30.07.2020 POL 439 Jacek Petruczynik
11
KŻ MEWA
30.07.2020 POL 9911 Nina Krawczyk
8
KŻ MEWA
30.07.2020 POL 252 Filip Mazur
10
KŻ MEWA
30.07.2020 POL 1292 Franciszek Karmoliński
9
OPTI CWM Gdynia
28.07.2020 POL 1603 Mikołaj Cieślak
12
Uks Żegluj Lublin
28.07.2020 POL 1560 Aleksandra Błońska
12
Uks Żegluj Lublin
28.07.2020 POL 1655 Maciej Cioczek
13
Uks Żegluj Lublin
28.07.2020 POL 1830 Tymon Szkołut
11
Uks Żegluj Lublin
28.07.2020 POL 1834 Mikołaj Łukasik
10
Uks Żegluj Lublin
27.07.2020 POL 1388 Aleksander Skowroński
11
Uks Zalew Kielce
27.07.2020 POL 1775 Urszula Skowrońska
13
Uks Zalew Kielce
26.07.2020 POL 1919 Artur Gorzycki
9
TKŻ Toruń
26.07.2020 POL 3624 Wiktoria Sajdak
14
Stowarzyszenie Marina Poraj
26.07.2020 POL 1585 Radosław Dudkiewicz
11
LKS Charzykowy
25.07.2020 pol 1606 Tomasz Sobota
11
Stowarzyszenie Marina Poraj
23.07.2020 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz
10
Giżycka Grupa Regatowa
23.07.2020 POL 1712 Zofia Kuszewska
10
Giżycka Grupa Regatowa
23.07.2020 POL 11 Nikodem Machejko
12
Giżycka Grupa Regatowa
23.07.2020 POL 1 Karol Kostrzewa
12
Giżycka Grupa Regatowa
23.07.2020 POL 2173 Antonina Dziekańska
9
Giżycka Grupa Regatowa
23.07.2020 POL 924 Adam Szalewicz
12
Giżycka Grupa Regatowa
23.07.2020 POL 167 Aleksander Zajączkowski
11
Giżycka Grupa Regatowa
23.07.2020 POL 1818 Blanka Sójkowska
11
KS AZS AWFiS GDAŃSK
23.07.2020 POL 1644 Martyna Grzegorczyk
12
KS AZS AWFiS GDAŃSK
23.07.2020 POL 2025 Borys Łabędzki
12
UKS Sindbad Legionowo
22.07.2020 CZE 703 Liliana Dymakova
10
YC Vysoke Myto
21.07.2020 POL 1929 Sonia Dobrzyńska
13
KS Spójnia Warszawa
21.07.2020 POL 2100 Hubert Matz
12
KS Spójnia Warszawa
21.07.2020 POL 2027 Wiktor Przeździecki
12
KS Spójnia Warszawa
21.07.2020 POL 1791 Zofia Brdulak
11
KS Spójnia Warszawa
21.07.2020 POL 1892 Eryk Kąkolewski
11
KS Spójnia Warszawa
21.07.2020 POL 3999 Tomasz Ignaczewski
8
KS Spójnia Warszawa
21.07.2020 POL 1244 Emilia Brdulak
9
KS Spójnia Warszawa
21.07.2020 POL 1370 Pola Czerwińska
12
UKS Żeglarz Wrocław
21.07.2020 POL 34 Hubert Kruczyński
12
AKŻ 90
20.07.2020 POL 3524 Julia Agnieszczak
10
SSW MOS Iława
20.07.2020 POL 1794 Szymon Jankowski
13
UKS Szkwał Złocieniec
20.07.2020 POL 1793 Iga Kowalik
9
UKS Szkwał Złocieniec
20.07.2020 POL 2156 Matylda Kowalik
11
UKS Szkwał Złocieniec
20.07.2020 POL 3479 Ida Kocięda
10
OPTI CWM Gdynia
20.07.2020 POL 1561 Ignacy Moritz
10
UKS FIR WARSZAWA
20.07.2020 POL 1075 Helena Moritz
11
UKS FIR WARSZAWA
20.07.2020 POL 470 Bartosz Nurowski
11
UKS FIR WARSZAWA
20.07.2020 POL 1422 Kajdy Maksymilian
10
UKS FIR WARSZAWA
20.07.2020 POL 424 Kacper Wysocki
11
UKS FIR Warszawa
20.07.2020 POL 2202 Magdalena Traczyńska
10
UKS FIR
20.07.2020 POL 958 Piotr Placzke
-
UKS FIR Warszawa
20.07.2020 POL 1424 Tadeusz Kozłowski
10
UKS FIR Warszawa
20.07.2020 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz
11
Jacht Klub Nisko
20.07.2020 POL 849 Tomasz Tęcza
11
Jacht Klub Nisko
20.07.2020 POL 1667 Marcel Waszkiewicz
9
Jacht Klub Nisko
20.07.2020 POL 1554 Tymon Przyjemczak
12
KS ZATOKA Puck
20.07.2020 POL 1625 Sebastian Schmidt
13
KS ZATOKA Puck
20.07.2020 POL 1104 Kajetan Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław
20.07.2020 POL 1507 Tomasz Obecny
14
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 3461 Jakub Podgórny
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 3459 Lena Kaczmarek
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 3460 Magdalena Luśnia
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 5119 Lena Małecka
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 1954 Filip Miller
13
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 1514 Jagoda Wiśniewska
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 11507 Maja Wojciechowska
11
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 2 Stanisław Urbańczyk
12
UKŻ Środa
20.07.2020 POL 17131 Jan Pachla
15
UKŻ Środa
20.07.2020 POL 1909 Michał Guszcza
9
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 POL 2029 Alexander Nowak
11
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 POL 3419 Krzysztof Junczyk
12
UKS Sindbad Legionowo
20.07.2020 POL 1493 Marta Sochacka
12
UKS Żeglarz Wrocław
20.07.2020 POL 1491 Mateusz Tokarski
12
UKS Żeglarz Wrocław
20.07.2020 POL 1751 Antoni Gabryszewski
11
UKS Żeglarz Wrocław
20.07.2020 POL 1504 Julia Turniak
12
UKS Żeglarz Wrocław
20.07.2020 POL 1018 Piotr Sołtysiak
10
CHKŻ Chojnice
19.07.2020 POL 3333 Maja Komorowska
11
OPTI CWM Gdynia
19.07.2020 POL 2037 Paweł Łoboda
12
OPTI CWM Gdynia
19.07.2020 POL 1221 Julia Padzik
11
OPTI CWM Gdynia
19.07.2020 POL 2081 Zofia Glaza
12
Opti CWM Gdynia
19.07.2020 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski
12
OPTI CWM Gdynia
19.07.2020 POL 2124 Agata Koropecka
11
Opti CWM Gdynia
19.07.2020 POL 3425 Maksymilian Malec
12
Opti CWM Gdynia
19.07.2020 POL 2023 Jakub Szurko
12
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 2036 Maja Wójcik
12
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 1804 Jakub Chudyk
11
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 1860 Aleksander Lenart
11
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 1806 Filip Szymanek
14
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 1764 Bartosz Leżała
14
UKŻ Środa
19.07.2020 POL 1468 Marcin Małota
11
KN Lider Kraków
19.07.2020 POL 1662 Jan Pawłowicz
11
KN Lider Kraków
19.07.2020 POL 1563 Krzysztof Rysz
12
KN Lider Kraków
19.07.2020 POL 1533 Antoni Wyroba
9
KN Lider Kraków
19.07.2020 POL 1125 Jerzy Toliński
11
KN Lider Kraków
19.07.2020 POL 1193 Dawid Pachuta
11
KN Lider Kraków
19.07.2020 POL 1889 Kamil Nadolny
12
UKS Barnim Goleniów
19.07.2020 POL 1882 Zuzanna Sawicka
13
UKS Barnim Goleniów
19.07.2020 POL 1883 Adam Oleszczyk
11
UKS Barnim Goleniów
19.07.2020 POL 1394 Karolina Gajda
11
UKS Barnim Goleniów
19.07.2020 POL 4 Antonina Chomont
11
UKS Barnim Goleniów
19.07.2020 POL 1036 Stanisław Nosol
10
CHKŻ Chojnice
19.07.2020 POL 133 Wojtek Wójcik
12
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 2090 Piotr Grendziak
12
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 1284 Jan Psiuk
12
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 4112 Aleksander Łukanowski
13
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 1852 Piotr Harnasz
11
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 603 Amelia Ferenc
10
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 1267 Magdalena Psiuk
10
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 202 Gustaw Kowalski
11
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 107 Elżbieta Psiuk
9
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 131 Piotrek Słomka
11
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 5 Maja Ferenc
7
TS Kuźnia Rybnik
19.07.2020 POL 2147 Kacper Michalski
12
Klub Żeglarski Nysa
19.07.2020 POL 982 Julia Nosal
14
Klub Żeglarski Nysa
19.07.2020 POL 1678 Mateusz Chrobak
12
Klub Żeglarski Nysa
19.07.2020 POL 1624 Anna Chrobak
9
Klub Żeglarski Nysa
18.07.2020 POL 2206 Hanna Gębicka
12
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1813 Rozalia Rozum
13
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1888 Tomasz Ruban
10
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1137 Adam Margasiński
12
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1851 Alicja Kurpiewska
13
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1988 Wiktor Raszka
11
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1139 Stanisław Tracz
8
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1246 Bartosz Janusek
12
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1908 Dawid Brzeski
10
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1788 Jan Chylarecki
13
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 1773 Tomasz Biedrzycki
10
MKS "Dwójka" Warszawa
18.07.2020 POL 2201 Jagoda Sawicka
10
JKW Poznań
18.07.2020 POL 108 Julia Święcicka
10
JKW Poznań
17.07.2020 POL 12 Aleksander Paczos
12
MKŻ Arka Gdynia
17.07.2020 GER 1534 Aleksander Krysiak
12
WSV Langen
17.07.2020 POL 1778 Marcel Rumiński
12
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 2634 Angelina Zubel
14
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1735 Bartosz Dynia
11
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1376 Justyna Jurkowska
14
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1611 Matylda Brelińska
14
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1945 Zuzanna Zielińska
14
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 2625 Kornelia Dobaczewska
15
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1285 Witold Safijan
11
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1307 Bartosz Peczka
13
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 2220 Bartosz Żmudziński
12
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1752 Tymon Gotowicz
12
MKŻ Żnin
17.07.2020 POL 1772 Szymon Gotowicz
9
MKŻ Żnin
16.07.2020 POL 1803 Igor SAJ
11
Port Mechelinki
15.07.2020 POL 1907 ANTONI SYREK
12
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
15.07.2020 POL 1415 Zofia Matyszkiewicz
12
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
15.07.2020 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf
11
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
15.07.2020 POL 1086 Kamila Maziarz
11
Ks Energetyk
14.07.2020 POL 920 Nina Gaweł
10
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1428 Ignacy Pospieszny
11
AZS Poznań
14.07.2020 POL 1959 Lena Gaweł
12
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1103 Emilia Siekierczak
12
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1229 Maksymilian Czarnecki
11
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 991 Marta Gajdzińska
10
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1228 Ada Wilińska
12
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1230 Łucja Borkowska
10
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 938 Filip Modzelewski
11
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 99 Lena Roszak
11
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 427 Paweł Wiliński
10
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 2125 Katarzyna Koczorowska
9
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1151 Wojciech Sygnet
10
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 941 Gustaw Wojcieszak
9
AZS OŚ Poznań
14.07.2020 POL 1459 Mateusz Kuchowicz
11
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1676 Piotr Grzesiek
11
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1070 Stanisław Kasprzak
11
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1474 Mateusz Kayser
11
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1636 Aleksandra Stefaniak
10
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1522 Mikołaj Kościelak
12
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1870 Ignacy Kościelak
12
PKM LOK Poznań
14.07.2020 POL 1540 Krzysztof Knasiecki
11
PKM LOK Poznań
13.07.2020 POL 1608 Weronika Grala
10
Giżycka Grupa Regatowa
13.07.2020 POL 1525 Józef Krasowski
11
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 POL 1999 Jan Muszyński
13
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 POL 951 Wojciech Henryk Komenda
12
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 POL 1570 Antoni Brzozowski
11
KS Spójnia Warszawa
13.07.2020 POL 1245 Aleksandra Matz
10
KS Spójnia Warszawa
12.07.2020 POL 11622 Laura Urbańska
11
JKW Poznań
12.07.2020 POL 919 Klaudia Lipińska
10
JKW Poznań
12.07.2020 POL 1548 Ignacy Kalinowski
11
JKW Poznań
12.07.2020 POL 12101 Maria Nycz
11
JKW Poznań
12.07.2020 POL 207 Wiktor Kalinowski
9
JKW Poznań
12.07.2020 POL 978 Hanna Chojnicka
10
JKW Poznań
12.07.2020 POL 149 Adam Chojnicki
11
JKW Poznań
12.07.2020 POL 255 Jan Nycz
9
JKW Poznań
12.07.2020 POL 11459 Maksymilian Malinowski
11
JKW Poznań
12.07.2020 POL 39 Kamil Marczak
13
JKW Poznań
12.07.2020 POL 11525 Stanisław Peksa
10
JKW Poznań
11.07.2020 POL 20371 JAN WINKLER
12
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 125 Marcel Haufa
11
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 880 Krzysztof Dzilne
14
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 1849 MAGDALENA LASKOWSKA
13
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 670 Jeremiasz Konieczny
13
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 671 WIKTOR KUBIAK
12
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 673 MARTYNA MARIAK
15
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 1627 LENA TOMIKOWSKA
11
ŻLKS POZNAŃ
11.07.2020 POL 3443 Aleksander Kolman
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 2205 Marcin Krawczyk
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 2207 Szymon Kroczek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 1924 Tomasz Pakulski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 3436 Adam Pakulski
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 2210 Mateusz Walczak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 2104 Wojciech Markwart
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 1941 Michał Musielak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
09.07.2020 POL 1005 Maja Filipska
11
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 2089 Norbert Herba
10
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 2211 Antonina Puchowska
12
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 2116 Alicja Saj
10
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 3406 Małgorzata Wyrębska
11
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 1403 Kacper Kibiersza
12
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 1187 Marek Filipski
8
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 2117 Piotr Tutkowski
9
YK Stal Gdynia
09.07.2020 POL 1802 Lena Bukowska
10
YK Stal Gdynia
08.07.2020 POL 1923 Wiktor Weselak
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 1817 Emilia Paszek
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 2144 Wiktor Radziej
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 1829 Dominik Sienkiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
08.07.2020 POL 936 Maurycy Kosmowski
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
07.07.2020 POL 3402 Hanna Rogowska
12
TKŻ Toruń
07.07.2020 POL 1141 Tola Szukaj
13
TKŻ Toruń
07.07.2020 POL 3403 Hieronim Hendler
12
TKŻ Toruń
07.07.2020 POL 3401 Jan Lemański
12
TKŻ Toruń
07.07.2020 POL 1226 Leon Jankowski
11
TKŻ Toruń
05.07.2020 POL 1967 Michał Godlewski
12
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 1862 Michał Trzpis
12
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 1387 Piotr Malitowski
9
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 1532 Mateusz Kajanek
12
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 196 Kacper Kadłubowski
13
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 1241 Michał Johan
11
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 120 Kacper Stęplowski
11
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 2051 Miłosz Rubinkowski
11
KW LOK Garland Gliwice
01.07.2020 POL 1936 Eryk Majewski
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
01.07.2020 POL 1747 Oliwia Kaczyńska
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
01.07.2020 POL 1937 Maciej Szawkowski
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
01.07.2020 POL 1296 Matylda Rodziewicz
11
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
01.07.2020 POL 747 Daniel Łachacz
12
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
01.07.2020 CZE 844 František Burda
10
JK Česká Lípa
30.06.2020 POL 1460 Adam Szymankiewicz
9
ŻMKS Poznań
30.06.2020 POL 1050 Szymon Rowecki
9
ŻMKS Poznań
30.06.2020 POL 1283 Maksymilian Pluciński
10
ŻMKS Poznań
30.06.2020 POL 1871 Maksymilian Flaczyński
10
ŻMKS Poznań
30.06.2020 POL 1739 Anna Niklaus
9
ŻMKS Poznań
30.06.2020 POL 817 Mia Wüster
10
ŻMKS Poznań
26.07.2020 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
26.07.2020 POL 2028 Inka Koza
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
20.07.2020 POL 1920 Adrian Adasiak
13
UKS Szkwał Złocieniec
20.07.2020 POL 1470 Ewa Bańbura
10
UKS FIR Warszawa
20.07.2020 POL 1478 Aleksandra Bańbura
8
UKS FIR Warszawa
20.07.2020 POL 3433 Jan Dąbrowski
11
Jacht Klub Nisko
20.07.2020 POL 1670 Zuzanna Zasada
14
KS ZATOKA Puck
20.07.2020 POL 1952 Tomasz Wojtkowiak
12
Centrum Żeglarskie Szczecin
20.07.2020 POL 1451 Filip Sroczyński
12
UKS Sindbad Legionowo
19.07.2020 POL 777 Ignacy Sobczak
8
UKS Szkwał Legionowo
19.07.2020 POL 4 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak
11
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 202 Maja Stormann
13
KSW Baltic Dziwnów
19.07.2020 POL 1540 Wojciech Kluczniok
9
TS Kuźnia Rybnik
16.07.2020 POL 100 Marcel Styba
12
Port Mechelinki
16.07.2020 POL 9369 Olaf Krupa
11
Port Mechelinki
16.07.2020 POL 1985 Hubert Kunc
10
Port Mechelinki
16.07.2020 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak
10
Port Mechelinki
16.07.2020 POL 3007 Mateusz Bogdziwicz
11
Port Mechelinki
16.07.2020 POL 1659 Zosia Brzozowicz
10
Port Mechelini
16.07.2020 POL 2610 Tomasz Tracz
9
Port Mechelinki
13.07.2020 POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI
11
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
13.07.2020 POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA
13
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
12.07.2020 POL 145 Jędrzej Anioła
13
JKW Poznań
11.07.2020 POL 2103 Jakub Dębiński
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 1780 Pascal Kuźmicki
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 1942 Julia Stawicka
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 1227 Michał Szlaga
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11.07.2020 POL 1989 Gabriela Kiewisz
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
09.07.2020 POL 3444 Wiktor Kruszyński
8
YK Stal Gdynia
06.07.2020 CZE 828 Patrick Štafa
10
Moravský Yacht Klub
05.07.2020 POL 1558 Kacper Niewiadomski
13
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 1964 Paweł Kornke
12
KW LOK Garland Gliwice
05.07.2020 POL 244 Julia Włodarska
14
KW LOK Garland Gliwice

Program regat

Poniżej przedstawiamy program regat

godz. 17.00 - 20:00

zgłoszenia i pomiary

godz. 8:00 - 9:00

zgłoszenia i pomiary

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 10:55

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia

godz. 18:00

Wyścig OLD BOY

godz. 10:25

sygnał ostrzeżenia do pierwszego wyścigu dnia
bezpośrednio po wyścigach – wyścig finałowy dla trzech pierwszych zawodników z grupy A i B

godz. 15:00

Zakończenie regat i wręczenie nagród

Kontakt

Magdalena Nazimek - telefon. +48 501 217 924 | adres mail: zarzad2@jkwpoznan.pl